Katlanabi̇li̇r Isıcam Si̇stemleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Katlanabilir Isıcam Sistemleri
Katlanabilir Isıcam Sistemleri

KATLANIR ISICAM

Isıcamlı cambalkon T, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cambalkonlardan ayrılarak, balkonu evin kullanışlı bir odası haline getiriyor.

Diamond Glass, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cambalkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Cambalkonda yalıtımının artırılması için sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cambalkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılan mekanik sıkıntılara çözüm olarak üretilen sistem, çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden Diamond Glass ısıcamlı cambalkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı cambalkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın